Новини
 

1 липня 2004р. відбулося Спільне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти з Консультативною радою з питань інформатизації при Верховній Раді України

Порядок денний:

1. Про стратегію розвитку в Україні інформаційного суспільства та суспільства, яке ґрунтується на знаннях.

Доповідач:
Згуровський Михайло Захарович - ректор Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут";
Сергієнко Іван Васильович - академік-секретар Відділення інформатики НАН України;
Гриценко Володимир Ілліч - директор Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем ЮНЕСКО/МПІ НАН України та Міносвіти і науки України.

Рішення:

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти та Консультативна рада з питань інформатизації при Верховній Раді України, заслухавши інформацію про стратегію розвитку в Україні інформаційного суспільства та суспільства, яке ґрунтується на знаннях, ухвалили:

1. Інформацію про діяльність з законодавчого забезпечення інформатизації за період роботи четвертої (вересень-грудень 2003р.) та п'ятої сесій (лютий-червень 2004р.) Верховної Ради України прийняти до відома.

2. Підтримати ініціативу Української Федерації Інформатики щодо організації відкритого проекту "Стратегія розвитку в Україні інформаційного суспільства та суспільства, яке ґрунтується на знаннях".
Рекомендувати Українській Федерації Інформатики:
а) забезпечити відкрите громадське обговорення матеріалів та документів Проекту, в першу чергу, в Інтернеті, постійно пропагувати перспективи розвитку інформаційного суспільства в Україні та забезпечити узагальнення пропозицій;
б) підготувати для розгляду на громадських слуханнях в Комітеті у листопаді-грудні 2004 року відповідні матеріали та документи відкритого проекту "Стратегія розвитку в Україні інформаційного суспільства та суспільства, яке ґрунтується на знаннях".

3. Керуючись статтями 8 та 31 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" створити робочу групу з підготовки рекомендацій щодо законодавчого забезпечення розвитку в Україні інформаційного суспільства та суспільства, яке ґрунтується на знаннях та затвердити склад робочої групи (список додається). Керівником робочої групи призначити народного депутата Родіонова М.К.

4. З метою сприяння Верховній Раді України у виробленні політики в сфері інформатизації з урахуванням найновіших досягнень і технологічних рішень Консультативній раді з питань інформатизації при Верховній Раді України (Згуровський М.З.) прийняти активну участь в роботі з підготовки рекомендацій та пропозицій щодо законодавчого забезпечення розвитку в Україні інформаційного суспільства та суспільства, яке ґрунтується на знаннях та участі у виконанні відкритого проекту "Стратегія розвитку в Україні інформаційного суспільства та суспільства, яке ґрунтується на знаннях".

5. Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та Консультативній Раді з питань інформатизації при Верховній Раді України у листопаді-грудні 2004 року провести громадські слухання в Комітеті, на яких розглянути рекомендації та пропозиції щодо законодавчого забезпечення розвитку в Україні інформаційного суспільства та суспільства, яке ґрунтується на знаннях та матеріали відкритого проекту "Стратегія розвитку в Україні інформаційного суспільства та суспільства, яке ґрунтується на знаннях".

Підписи:
Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти С.М.Ніколаєнко
Голова Консультативної Ради з питань інформатизації при Верховній Раді України М.З.Згуровський 

 

 


       
Copyright 2003, Українська Федерація Інформатики, Всі права захищені,
Дизайн - ds Підтримка - WebMaster